PODOLOGIA
plenfrdeitptrues

Zarejestruj się do newslettera

 

 

PODOLOGIA 


Stan naszych stóp jest istotny nie tylko dla urody, ale również dla dobrego samopoczucia. Gdy ze stopami dzieje się coś niepokojącego, pojawiają się dolegliwości i chodzenie przestaje być przyjemnością.Dlatego, też proponujemy w naszej ofercie pedicure leczniczy.

Opracowanie paznokci (również grzybiczych czy przerośniętych) oraz usunięcie hiperkeratoz (modzeli, odcisków, zrogowaceń i pęknięć na piętach), wmasowanie odpowiedniego preparatu i zastosowanie odpowiednich odciążeń to właśnie oferowany przez nas pedicure leczniczy. 

Pedicure leczniczy (podologiczny) może zostać rozszerzony o korekcję wrastających paznokci, oczyszczenie paznokci zmienionych chorobowo, rekonstrukcję płytki paznokcia po grzybicy, urazie czy usuwanie brodawek wirusowych HPV.

Wykonanie wszystkich zabiegów poprzedza przeprowadzenie dokładnego wywiadu z pacjentem na temat ogólnego stanu zdrowia, a w szczególności stanu zdrowia kończyn dolnych, ocena stanu stóp, omówienie propozycji skutecznej terapii, ustalenie zakresu zabiegu i jego wycena, omówienie zaleceń dotyczących pielęgnacji domowej.

Narzędzia i przybory używane podczas zabiegu są jednorazowe lub zdezynfekowane i wysterylizowane w autoklawie medycznym. W naszym gabinecie mają Państwo pewność, że wykonywane zabiegi są bezpieczne.

Jeżeli sprawia Ci trudność samodzielne obcięcie paznokci lub z powodu odcisków każdy krok jest cierpieniem, a wizyty u kosmetyczki nie przynoszą ulgi, zdecyduj się na pedicure leczniczy.

PODOLOGIA

 

Pedicure pielęgnacyjny

90 zł

Pedicure leczniczy

od 100 zł

Usuwanie odcisków

od 80 zł

Usuwanie modzeli

od 80 zł

Korekta wrastających paznokci

od 40 zł

Pielęgnacja stopy cukrzycowej

80 zł