PIXEL PEEL
plenfrdeitptrues

Zarejestruj się do newslettera

Zabieg Pixel Peel                        

Pixel Peel to najnowsza metoda eksfoliacji kwasami, która gwarantuje szybkie i spektakularne efekty. Zabieg ten łączy eksfoliację kwasami z mezoterapią mikroigłową przy użyciu rollera. Zasada działania zabiegu opiera się na wywołaniu 3 kontrolowanych stadiów zachodzących w skórze: zniszczenie, eliminacja, regeneracja. W wyniku działania mezoterapii mikroigłowej w naskórku powstają mikrokanały, przez które transportowane są cząsteczki kwasu. Pozwala to na szybsze pokonanie bariery naskórkowej i penetrację peelingu chemicznego do głębszych warstw skóry. Synergia działania kwasu i igieł powoduje powstanie mikrourazów, które pobudzają organizm do dwóch procesów - eliminacji i regeneracji. W efekcie odbudowany naskórek jest pozbawiony hiperpigmentacji, a w skórze właściwej powstają nowe włókna kolagenowe i elastynowe. W obrazie klinicznym skóry po zabiegu widać spłycenie zmarszczek i bruzd oraz eliminację nagromadzonej melaniny.

W zależności od dobranego preparatu, użyte substancje mogą penetrować od warstw naskórka po skórę właściwą oraz w różny sposób oddziaływać na skórę – przeciwstarzeniowo, przeciwtrądzikowo, antyhiperpigmentacyjnie. Wysoka intensywność zabiegu, pozwala na osiągnięcie wielowymiarowych efektów już po jednej wizycie w gabinecie kosmetycznym.

Pixel Peel to rozwiązanie problemów dla osób zdeterminowanych, oczekujących szybkich efektów i świadomych, że piękno ma znaczenie.

 

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu:

spłycanie blizn potrądzikowych, jak też pooperacyjnych i pooparzeniowych

usuwanie rozstępów

likwidacja cellulitu (uda, brzuch, pośladki)

usuwanie przebarwień posłonecznych i hormonalnych

regeneracja i odmładzanie skóry

skóra wiotka, cienka, mało elastyczna lub przesuszona

drobne zmarszczki i przebarwienia

uszkodzenia posłoneczne

likwidacja powierzchownych zmarszczek

likwidacja rozszerzonych porów skóry

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

    ciąża i okres karmienia piersią

    zaburzenia krzepnięcia krwi

    miejscowe infekcje skórne

    czynna opryszczka (u osób mających nawracające opryszczki konieczne jest zastosowanie Heviranu przed, w trakcie i po zabiegu)

    leczenie pochodnymi witaminy A (do 3 miesięcy od zakończenia leczenia)

    podrażnienia i uszkodzenia skóry

    alergia, uczulenie na preparaty używane w trakcie zabiegu

    skłonność do powstawania bliznowców

    aktywny trądzik

    niewyrównana cukrzyca